10 вересня 2015 року доцентом кафедри конституційного і адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту Іриною Толкачовою в загальноосвітній школі № 174 м. Києва проведено лекцію на тему: «Важливість професії юриста».
Завдання профорієнтації полягало в ознайомленні учнів з професією юриста та можливостями отримання повної вищої юридичної освіти за спеціальністю «Правознавство» у Навчально-науковому Юридичному інституті. Під час зустрічі Ірина Толкачова розповіла старшокласникам про значення та роль професії юриста, перспективи майбутніх випускників після закінчення вищого навчального закладу, а також обговорила питання актуальності, важливості та особливості професії юриста в умовах інтеграції України до Європейського Союзу. Наприкінці заходу старшокласникам були роздані інформаційні буклети Національного авіаційного університету та Навчально-наукового Юридичного інституту.