21 вересня студенти та викладачі Юридичного інституту зібралися, щоб відзначити день глобального припинення вогню і відмови від насильства.
Студенти кожного курсу презентували відеоролики та мініатюри, які відображали найбільшу цінність для всіх людей на нашій планеті – мир, людське життя, право мати над головою мирне небо. Професор кафедри повітряного, космічного та екологічного права Боярська З.І. розповіла про передумови та мету проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародного дня Миру, про емблеми та символи Миру. У наш час, коли в різних куточках світу лунають постріли та проливається людська кров, цей день є особливим. Студенти в своїх доповідях закликали всіх присутніх прислухатися до ухвали Генеральної Асамблеєї ООН і лише тоді можна сподіватися, що Міжнародний день Миру буде тривалістю в цілий рік.
Друже мій, не стій окремо, В наше коло поспішай! В танці миру ми пройдемо По планеті з краю в край!