5 червня 2015 року студент групи ПР-401 Юридичного інституту Олександр Сташенко взяв участь у відкритому етапі чемпіонату зі стронгмен спорту «Strongman-Cup», який проходив у м. Гуденсберг (Німеччина).
Загалом участь у спортивному турнірі взяло 20 спортсменів, з яких 3 представляли Україну. Показавши відмінні результати у п’яти вправах (вагова категорія до 105 кг), Олександр Сташенко завоював почесне III місце. Юридичний інститут пишається досягненнями свого студента та бажає не припиняти злету і завжди бути прикладом для оточуючих!