На виконання листа Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 23.04.2015 р. №108-5798/01 та з метою відзначення Дня молоді у м. Києві, 1 червня 2015 року за підтримки дирекції Юридичного інституту відбувся Чемпіонат з картингу між інститутами Національного авіаційного університету.
Змагання проходили на головному картингу Троєщини за адресою вул. Драйзера 2. У чемпіонаті прийняли активну участь студенти Інституту інформаційно-діагностичних систем, Інституту комп’ютерних інформаційних технологій, Юридичного інституту. Приємно було спостерігати, що крім чоловіків активну участь у змаганнях виявили взяти і дівчата. Учасники чемпіонату показали велику майстерність та вправність керування картингом. Переможцями змагань стали: І місце – Марк Крамаренко (ЮІ), ІІ місце – Олексій Хекало (ЮІ), ІІІ місце – Владислав Житняк (ІКІТ). Переможці були нагородженні кубками, грамотами та медалями. Такі змагання допомагають виростити чемпіонів та виховують у молоді силу волі, дисциплінованість, відповідальність, вміння переборювати труднощі. Можливо, сьогодні серед нас знаходяться майбутні чемпіони з даного виду спорту, головне дати їм хороший старт та направити їхні зусилля у правильне русло.