23-24 травня 2015 року у м. Києві відбувався чемпіонат України зі стронгмен спорту, в категоріях до 95 кг, до 110 кг та 110+ (абсолютна категорія). Студент Юридичного інституту групи ПР-401 Олександр Сташенко пройшов необхідний кваліфікаційний відбір та взяв участь у турнірі найсильніших атлетів України у ваговій категорії до 95 кг (власна вага Олександра 86 кг).
Загалом участь у спортивній боротьбі, в категорії до 95 кг, взяли 22 атлети із різних куточків України, які продемонстрували захоплююче дійство сили та краси, мужності та звитяжності. За результатами змагань Олександр Сташенко посів 4 місце. Переглянути відео із змагань можна: https://www.youtube.com/watch?v= 9ZSYz6Rbg1A. Вітаємо Олександра! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та здобувати нових вершин у спорті!