30 серпня 2011 року в Юридичному інституті Національного авіаційного університету відбулось традиційне свято – посвята першокурсників у студенти.
З цієї нагоди до присутніх з привітальними словами звернулася директор Юридичного інституту Сопілко Ірина Миколаївна та представила першокурсникам професорсько-викладацький склад і керівників структурних підрозділів Юридичного інституту. Відбулось знайомство першокурсників зі своїми одногрупниками та наставниками академічних груп. Завершенням свята стала урочиста присяга першокурсників. З цієї миті студенти-правознавці відчули себе повноправними членами великої студентської родини Національного авіаційного університету!
Хай навчання вам радістю буде, Хай фортуна оточує всюди! Хай щастя Вам ллється як море, Крокуйте Ви впевнено вгору!