У рамках проведення щорічного весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва, дирекція Юридичного інституту та студенти відгукнулись на прохання Київської міської державної адміністрації та КП «Плесо» взяти участь у суботнику, який відбувся 25 квітня 2015 року на пляжі «Молодіжний» (р. Дніпро, о. Долобецький) у Гідропарку.
Цього року суботник у Києві відбувся в рамках наймасштабнішого міжнародного екологічного соціального проекту "Зробимо Україну чистою! – 2015", який є частиною молодіжного руху "Let's Do It, Ukraine!". Студенти ЮІ провели прибирання прибережної території біля р. Дніпро, старанно грабали листя, збирали сміття. Три години праці на свіжому повітрі пішли на користь і студентам, і довкіллю. Разом зі студентами до акції долучилися старший викладач кафедри цивільного права і процесу Юлія Белуга та доцент кафедри кримінального права і процесу Сергій Багіров. Тепер ми із впевненістю можемо сказати, що зробили певний вклад у благоустрій рідного міста Києва та перетворили пляж «Молодіжний» у комфортне місце відпочинку!