17 квітня 2015 року асистентом кафедри цивільного права і процесу Юридичного інституту Мариною Зеленовою для учнів старших класів Спеціалізованої школи №200 I-III ст. з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва проведена бесіда на тему: «Особливості працевлаштування неповнолітніх».
У ході зустрічі старшокласники дізналися про особливості праці неповнолітніх та законодавства України в цій сфері, зміст яких спрямований на захист трудових правовідносин неповнолітніх. Також, під час бесіди школярам були зазначені основні проблеми захисту прав неповнолітніх у реалізації їх права на працю; вік, з якого допускається прийняття на роботу неповнолітнього; роботи, на яких забороняється застосовувати працю осіб молодше 18 років; надання відпусток працівникам, які не досягнули 18 років; права неповнолітніх у трудових правовідносинах; додаткові гарантії при працевлаштуванні неповнолітніх; розірвання трудового договору з неповнолітнім на вимогу його батьків або інших осіб. Наприкінці заходу Марина Зеленова розповіла про переваги юридичної професії та запросила майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей Юридичного інституту НАУ, який відбудеться 25 квітня 2015 року.