Вже не перший рік в Юридичному інституті проходить акція «Подаруй бібліотеці книгу». Так, 17 квітня 2015 року до Всесвітнього дня книги і авторського права, студенти та науково-педагогічні працівники Інституту поповнили полиці методичного кабінету новими підручниками, навчальними посібниками, збірниками нормативно-правових актів 2013-2015 року видання.
У результаті проведеної благодійної акції фонд методичного кабінету поповнився більш як на 37 примірників книг. Меценатство та благодійність - одні з найповажніших рис поціновувачів книги, які докладають зусиль до наповнення інтелектуальної скарбниці, користуватися якою можуть студенти, викладачі, працівники вузу, котрі зацікавлені у збагаченні своїх знань. Приємно, що дарувати книги у бібліотеку методичного кабінету стало доброю традицією у стінах Юридичного інституту. Дирекція Юридичного інституту висловлює подяку усім небайдужим, хто долучився до даної акції!