8 квітня 2015 року в Юридичному інституті відбулася конференція студентів Юридичного інституту.
Мета – затвердження переліку претендентів з числа студентів ЮІ для участі у виборах Ректора НАУ; затвердження виборчого бюлетеня та організаційних питань по проведенню таємного голосування з приводу обрання делегатів з числа студентів ЮІ для участі у виборах Ректора НАУ. Участь у конференції взяло 64 делегати. З доповіддю щодо делегування представників з числа студентів Юридичного інституту для участі у виборах Ректора НАУ виступила в.о. голови студради ЮІ Ірина Магльована, яка наголосила, що на виконання норм «Положення про студентське самоврядування НАУ» та норм чинного законодавства України, обрання представників з числа студентів для участі у виборах керівника ВНЗ відбувається шляхом прямих таємних виборів. Кількість представників з числа студентів ЮІ НАУ, делегованих для участі у виборах Ректора Національного авіаційного університету, складає 10 осіб. Шляхом відкритого голосування для участі у виборах Ректора НАУ обрано: Івана Якименка (ПР-202), Романа Шандру (ПР-203), Віктора Святненка (ПР-203), Івана Ткачова (ПР-204), Олега Люботу (ПР-203), Ольгу Моренець (ПР-303), Ірину Ільєнко (ПР-304), Вероніку Баранову (ПР-204), Діану Саруханян (ПР-303), Андрія Стрілько (ПР-104). На завершення конференції затверджено виборчий бюлетень для проведення таємного голосування щодо обрання делегатів з числа студентів ЮІ для участі у виборах Ректора НАУ.