З нагоди відзначення Дня авіації та космонавтики, 7 квітня 2015 року студенти групи ПР-302 Юридичного інституту відвідали музей історії Державного підприємства «Антонов».
В музеї представлені всі копії моделей літаків конструкторського бюро заводу «Антонов», копії перших планерів конструкції Антонова, його особисті речі та написані ним картини, а також виставка робіт працівників підприємства. Крім цього, в музеї знаходиться величезна кількість експонатів: моделі літаків «Буран», «Руслан», «Мрія», рекорди й можливості яких ще багато років буде важко перевершити, унікальна копія Ан-2 (майже в 11,5 разів менше оригіналу) - першого винаходу Антонова, який був створений в часи Великої Вітчизняної Війни в 1946-му році. Під час екскурсії від екскурсовода майбутні юристи дізналися надзвичайно цікаві факти про кожний літак, історію створення найвидатніших моделей конструктора Олега Антонова, їх призначення та особливості конструкції. Відвідання музею історії Державного підприємства «Антонов» надало можливість студентам відчути інтелектуальний потенціал літакобудівної галузі України.