Відповідно до листа Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» від 10.02.2011р. № 18/32 та на виконання розпорядження директора Юридичного інституту Сопілко І.М. «Про організацію і проведення конкурсу «Україна: 20 років державотворення» в Юридичному інституті» від 23.03.2011р. протягом квітня 2011 року студенти 1-4 курсів Юридичного інституту взяли активну участь в анкетуванні, яке мало на меті вивчити ставлення молоді до 20-ї річниці Незалежності України, знання та оцінку молодими громадянами результатів державотворення, суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації, їх бачення подальшого розвитку держави.
Конкурс проводився Інститутом стратегічних оцінок при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка шляхом анкетного опитування через мережу Інтернет. Завданнями конкурсу стала оцінка знань молодих громадян новітньої історії державотворення в Україні, з’ясування у молоді ставлення до процесів державотворення в Україні, їх історії, сьогодення і перспектив, а також оцінка інтелектуальності та рівня мислення молодих громадян при аналізі процесів державотворення в нашій країні. За підсумками рейтингу конкурсна комісія серед 1100 студентів віком від 16 до 25 років з 119 університетів усіх регіонів України визначила переможців конкурсу – студентку 4 курсу групи ПР-403 Бойчук Софію Олександрівну (54 місце у рейтингу) та студента 2 курсу групи ПР-205 Гандзія Тараса Васильовича (55 місце у рейтингу). 17 червня 2011 року в Київському національному університеті імені Т.Шевченка відбулась відбулася конференція з підбиття підсумків конкурсу, на якій з привітаннями виступили ректор університету Л.В. Губернський та Л.Д. Кучма з промовою «20-річчя незалежності України: результати державотворення в оцінках молоді». Завершенням конференції стало нагородження близько 100 переможців, які отримали 5 перших, 15 – других, 30 – третіх та 50 – заохочувальних премій Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».
Вітаємо Бойчук Софію та Гандзія Тараса з високими результатами участі у конкурсі «Україна: 20 років державотворення» та бажаємо подальших успіхів у досягненні поставлених цілей на користь нашої держави!