3-4 квітня 2015 року на базі Європейського університету пройшла ІХ Всеукраїнська правнича школа з судочинства, у роботі якої прийняли участь студенти Юридичного інституту Аліна Ткаченко, Ніна Шведа, Христина Мазур, Максим Примаченко.
Протягом дня для учасників правничої школи проведені майстер-класи провідних суддів-практиків різних ланок судочинства, а саме: Наталії Марчук – судді Вищого спеціалізованого суду України, Ольги Шаповалової – судді Верховного суду України у відставці, Ольги Костишиної – директора Департаменту представництва інтересів держави в міжнародних та іноземних судах Міністерства юстиції України, Ольги Ніколаєвої - радника з правових питань Проекту USAID «Справедливе правосуддя», Олексія Прудкого – юриста Адвокатської групи «LCF», Дениса Овчарова – адвоката, партнера практики правової безпеки бузнесу АО «Юскутум». Участь студентів Юридичного інституту у подібних заходах сприяє підвищенню теоретичних та практичних знань молодих юристів у галузі права, створює можливості для самореалізації наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, забезпечує сприятливі умови для організованого дозвілля і спілкування молодих правників з практиками. За результатами проведення заходу студенти були нагороджені іменними сертифікатами та пам’ятними подарунками.