2 квітня 2015 року студенти групи ПР-103 Юридичного інституту у супроводі наставника Людмили Шапенко відвідали одну із духовних скарбниць Солом’янського району – Храм Іоанна Хрестителя Української православної церкви Київського патріархату.
Метою відвідання храму стало духовно-етичне виховання сучасної студентської молоді, адже в наш час трансляція духовних цінностей є однією з умов формування особистості, яка через усвідомлення своєї природи та свого істинно-духовного призначення в світі, покликана творити добро та справедливість. Даний захід дозволив студентам не лише познайомитися ближче з культурною спадщиною минулих поколінь, а й сформувати повагу до духовних надбань нашого народу та зрозуміти значення реалізації інтегральних якостей «сили волі» кожної людини.