У березні 2015 року студенти групи ПР-204 у супроводі наставника Ганни Омельченко відвідали Київський Академічний молодий театр, де переглянули виставу «Розпуста змії (рапсодія без слів)» (автор - Акінарі Уеда, режисер – Ірина Пастущак).
Студенти мали можливість проникнутись символізмом даного дійства, де вишуканою мовою пластики, немов японською каліграфією, була накреслена епічна картина любові, зради і горя. Видовище по-справжньому зачарувало студентів. А те, що відбувалось на сцені торкнулося душі кожного. Адже акторам без слів вдалося танцем виразити почуття кохання, розчарування та надії, шалену пристрасть та глибоке покаяння. Окрім перегляду вистави студенти малу змогу ознайомитися з самим театром, який не зважаючи на свою назву «Молодий театр» існує вже понад 30 років, його історією. «Молодий театр» переосмислює відомі твори класики, ламаючи подання про жанри, про «потрібне» і «правильне». Такими є його «Гамлет», «Дядя Ваня», «Ревізор». Сьогодні трупу Молодого театру складають 60 акторів, кожен з яких добре відомий українським глядачам не тільки за виставами Молодого театру, але й за численними телепроектами і кінострічками, в яких задіяні ці артисти в проміжках між виставами і репетиціями. Переглянута вистава залишила у майбутніх юристів приємне враження та сприяла вихованню у молодого покоління любові та поваги до свого ближнього.