31 березня 2015 року у рамках проведення профорієнтаційної роботи доцентом кафедри конституційного і адміністративного права Юридичного інституту Юлією Юринець та студентами групи ПР-202 Ангеліною Вигівською та Валентиною Дмитришиною у середній загальноосвітній школі №225 м. Києва проведено бесіду на тему: «Прагнеш отримати вищу освіту – НАУ відчиняє тобі двері!».
Під час заходу абітурієнтам надана інформація про структуру та напрями діяльності Національного авіаційного університету, умови вступу у вищий навчальний заклад, спеціалізації, за якими здійснюється підготовка майбутніх юристів в Юридичному інституті. Наприкінці зустрічі студенти запросили майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей НАУ, який відбудеться 4 квітня 2015 року.