18 березня 2015 року асистентом кафедри кримінального права і процесу Юридичного інституту Алісою Кочнєвою було проведено профорієнтаційну роботу для учнів 11 класів Стеблівської ЗОШ I-III cтупенів ім. І.С. Нечуя-Левицького у формі брейн-рингу на тему: «Право – наука добра і справедливості».
Брейн-ринг складався з 2 раундів. Кожна правильна відповідь учасників оцінювалася в 1 бал. За підрахунками балів перше місце зайняла команда «Праволюби», друге – «Вартові закону», третє – «Правознавство». На завершення заходу командам були вручені дипломи та пам’ятні подарунки за зайняті призові місця, а також учні отримали додаткову інформацію про діяльність Юридичного інституту та умови вступу на навчання в Національний авіаційний університет. Даний захід надав можливість учням визначитися з вибором майбутньої професії та перевірити і закріпити свої знання з навчальної дисципліни «Правознавство».