З метою підвищення правової свідомості та правової культури майбутніх правників, ознайомлення з юридичною практичною діяльністю 18 квітня 2011 року була організована екскурсія студентів Юридичного інституту Національного авіаційного університету до Конституційного Суду України.
Дана екскурсія була організована для майбутніх юристів 1 курсу студентського наукового гуртка «Правознавець», що діє на кафедрі теорії та історії держави і права Юридичного інституту (керівники - доцент кафедри Череватюк В.Б. та старший викладач Макеєва О.М.). Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією створення Конституційного Суду України, його повноваженнями та отримали інформацію щодо особистого прийому громадян. Під час екскурсії студенти відвідали залу судових засідань, бібліотеку та прес-центр Конституційного Суду України. Цікавою та змістовною була експозиція, що представила історію діяльності Конституційного Суду України. В прес-центрі студенти отримали інформаційні буклети на згадку про екскурсію до Конституційного Суду України.