27 лютого 2015 року студенти груп ПР-104, ПР-301, ПР-303 Юридичного інституту разом з наставниками Оксаною Миронець та Іриною Тимкович відвідали Національний музей «Чорнобиль», відкритий 26 квітня 1992 року у столиці України - Києві.
Музей є багатофункціональним історико-культурним закладом, який поєднує наукову, культурно-просвітницьку діяльність з архівуванням, збереженням та оприлюдненням історії ядерної аварії на Чорнобильській АЕС. Найбільш сильним елементом емоційного впливу на відвідувачів вважається коридор, до стелі якого прикріплені таблички з назвами населених пунктів, покинутих жителями після аварії, тому їх називають мертвими містами і селами. Експозиції музею налічують близько семи тисяч експонатів, серед яких – особисті речі ліквідаторів, цікаві розсекречені документи і карти, фотографії, пам’ятники архітектури Полісся, зібрані експедицією музею в зоні відчуження. Під час екскурсії студентів глибоко вразила унікальна трифазна діорама, де Чорнобильська АЕС показана до аварії, під час неї, а також після катастрофи. Кожна без винятку представлена експозиція пронизана глибокою шаною та пам’яттю про подвиг тисяч героїв, які пожертвували своїм життям та здоров’ям, ліквідуючи наслідки смертоносного вибуху. По завершенню заходу студенти дійшли висновку про потребу осмислення уроків Чорнобильської трагедії у всіх сферах життя, що водночас спонукає не дати світові забути ці події й застерегти покоління нового тисячоліття від техногенних загроз.