25 лютого 2015 року в Юридичному інституті відбувся правовий турнір з «Правознавства», в якому взяли участь старшокласники загальноосвітніх середніх навчальних закладів м. Києва.
Мета заходу - виховання в учнів інтересу до правових знань, правильного розуміння верховенства права, верховенства закону; поглиблення знань, здобутих учнями на уроках; формування правової культури школярів. Активну участь у роботі турніру взяли учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва, а саме: середньої загальноосвітньої школи №13, №35, №234, №12, №159, а також Авіакосмічного ліцею ім. І. Сікорського Національного авіаційного університету. Правовий турнір «Правовий Олімп» складався з трьох етапів: перші два – відповіді на теоретичні питання, третій етап передбачав промову на тему: «Україна як суверенна демократична соціальна правова держава». За результатами третього етапу перемогу здобули: 1 місце – Максим Мельник, 2 місце – Олексій Бондаренко, 3 місце – Єлизавета Гузій. Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у навчальному процесі!