02 березня 2015 року в Юридичному інституті відбулася зустріч студентів із українським політиком, народним депутатом партії «Блок Петра Порошенка» Віталієм Купрієм.
Під час лекції-диспуту на тему «Проблеми реформування правоохоронних органів та судів України на сучасному етапі», Віталій Купрій основну увагу приділив розвитку судової системи в рамках побудови європейської держави, проблемам та перспективам нового законодавства в сфері правоохоронної системи, проблемам реформування виконавчої служби в Україні, перспективам створення приватних виконавців в Україні. Наприкінці зустрічі, народний депутат закликав студентство до більш активної позиції у сучасному громадському та політичному житті держави, наголосивши, що доля української держави, її майбутнє законотворення знаходиться в руках молодого покоління.