25 лютого 2015 року старший викладач кафедри цивільного права і процесу Юридичного інституту Юлія Белуга для учнів 10-11 класів загальноосвітньої середньої школи №189 м. Києва провела лекцію на тему «Шкідливий вплив алкоголю на здоров’я дитини».
Мета даного заходу - узагальнення та систематизація знань учнів про негативний вплив алкоголю на організм людини та психіку, формування негативного ставлення молоді до алкоголю. Під час зустрічі Юлія Белуга наголосила, що зловживання алкоголем є однією з актуальних проблем нашої країни. Продаж і реклама алкогольних напоїв, соціальна, економічна і психологічна напруженість, неорганізованість дозвілля та відпочинку сприяють алкоголізації населення, включаючи молодь. Алкоголізм (алкогольна хвороба) - хронічне захворювання, що виникає при систематичному вживанні алкогольних напоїв та супроводжується психічною та фізичною залежністю від них. Воно включає в себе порушення практично всіх органів і систем, специфічні зміни особистості хворого та алкогольні психози. Такі тематичні лекції зі старшокласниками є важливими та актуальними на сьогоднішній день, оскільки за допомогою них відбувається виховання навичок і засад здорового способу життя, збереження й зміцнення фізичного та психічного здоров’я особистості.