25 лютого 2015 року в середній загальноосвітній школі № 297 м. Києва доцентом кафедри конституційного і адміністративного права Юридичного інституту Юрієм Пивоваром та студентами Артемом Кудревичем і Анютою Шевчук проведено бінарне лекційне заняття «Випускник школи – студент – професіонал: аксіома алгоритму життєвого успіху».
Шлях від старанного учня школи, наполегливого студента та цілеспрямованого фахівця – беззаперечно приречений на успіх у професійному та повсякденному житті кожного. З даної тези розпочалося знайомство представників Юридичного інституту зі старшокласниками-випускниками. В ході заняття лектори зорієнтували майбутніх абітурієнтів на особистісних рисах, якими має володіти школяр, націлений на здобуття вищої освіти, отримання фаху. Продемонстровано, що життєвий успіх залежить від успішності особи на кожному з щаблів вказаного алгоритму; нехтування хоча б одним з них – втрата часу, ресурсів тощо. Наприкінці зустрічі акцентовано увагу старшокласників, що навчання саме в Юридичному інституті гарантує студенту упевнений перехід до наступного життєвого щаблю – професійного становлення й зростання особистості.