23 лютого 2015 року доцентом кафедри цивільного права і процесу Юридичного інституту Ганною Грабовською проведено зустріч із старшокласниками середньої загальноосвітній школи №174 м. Києва на тему «Тютюнопаління – соціальна проблема сьогодення».
Мета проведення заходу - пропагування здорового способу життя серед учнівської молоді. Ганна Грабовська під час тематичної зустрічі наголосила, що тютюнопаління – одна з найпоширеніших у всьому світі шкідливих звичок, що здійснюється вдиханням різних тліючих рослинних продуктів. Залежність від тютюну внесено в Міжнародну класифікацію хвороб. Нікотин є своєрідним стимулятором нервової системи, що має патологічний вплив на організм, особливо у розвитку ракових хвороб. За статистикою, щорічно від захворювань, спричинених тютюнокурінням у світі помирає понад 4 мільйони людей, в Україні 110 тисяч. Проведені профілактичні заходи у навчальних закладах відіграють важливу роль у попередженні негативних явищ у молодіжному середовищі та за допомогою них відбувається формування позитивної мотивації особистості на здоровий спосіб життя.