Протягом 16-19 лютого 2015 р. доцентом кафедри конституційного і адміністративного права Юридичного інституту Іриною Устиновою проведено профорієнтаційні зустрічі із учнями гімназії «Ерудит»», Технічного ліцею НТУ «КПІ», спеціалізованих середніх шкіл № 159 та № 229 м. Києва.
Мета даних зустрічей - презентація Національного авіаційного університету та Юридичного інституту, ознайомлення майбутніх абітурієнтів із важливістю вибору професії юриста в період активної розбудови суспільного та політичного життя країни. Під час проведення заходів старшокласникам була надана інформація про структуру, напрямки діяльності Національного авіаційного університету, спеціалізації, за якими здійснюється підготовка майбутніх юристів у Юридичному інституті, умови вступу до вищого навчального закладу, захоплююче студентське життя і роботу студентського самоврядування університету. Наприкінці зустрічей Ірина Устинова відповіла на запитання учнів, які стосувалися порядку подачі документів та вступу на навчання до Юридичного інституту Національного авіаційного університету.