За доброю багаторічною традицією, започаткованою дирекцією спільно зі студентською молоддю Юридичного інституту з нагоди Дня Святого Миколая, 17 грудня 2014 року студенти групи ПР-301 відвідали Спеціалізований обласний будинок дитини міста Боярки Київської області. Заклад обрано не випадково, адже дітки, які в ньому перебувають, мають вади фізичного і розумового розвитку, стали сиротами та залишилися без піклування батьків, а відтак, потребують посиленого догляду і виховання, медичної й соціальної реабілітації та звичайного людського тепла, уваги і посмішки.
Студенти ретельно готувалися до зустрічі, залучивши до благодійного заходу друзів та знайомих. Враховуючи нагальні потреби закладу, були зібрані й передані вихованцям школи подарункові набори з солодощами і засобами особистої дитячої гігієни, підгузки та одяг, дитячі іграшки й книжки. Неймовірно захоплюючі враження у малечі викликала казкова вистава за участі Святого Миколая, Янголів, Зірочки і Бісика. Герої розповіли діткам про життя та добрі вчинки Святого Миколая. Малюки уважно слідкували за сюжетом та щиро переймалися долею героїв. Бісик викликав у них велике хвилювання, але з появою на сцені Святого Миколая їх страхи повністю розвіялися та дітки допомогли йому прогнати страшного Бісика. Оскільки Святий роздає свої дарунки лише чемним, слухняним і чуйним діткам, вихованці дитячого будинку показали свої вміння Миколаю. Кожен проявив свій художній талант, намалювавши власну картину шоколадом під час шоколадного майстер-класу, а Святий Миколай оцінив старання діток і подарував їм свої подарунки. Не залишайтесь осторонь і не будьте байдужими до тих, кому потрібна ваша допомога. Творіть добро завжди, об’єднуйтесь заради майбутнього, адже саме дітки – наше майбутнє, наша надія на краще життя та ключ до щасливого буття.