18 грудня 2014 року в спеціалізованій школі №120 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу м. Києва пройшла І науково-практична учнівська конференція «Закон і право: 18-», участь у якій взяла старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Ірина Тимкович.
В ході заходу старшокласники шкіл Дніпровського району міста Києва відвідали інтерактивні тренінги викладачів різних ВНЗ столиці та представників Благодійного фонду «Дніпровський» Всеукраїнської громадської організації «Україна – країна героїв». В рамках конференції відбулась презентація Громадської організації «Молодіжна школа соціальної активності» та проекту «Дитячий омбудсман», проведена Назарієм Головацьким – Президентом учнівської ліги Громадсько-активної школи № 120. Почесний гість заходу – представник Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Вікторія Яловська поділилась досвідом співпраці з дитячим омбудсманом міста Вінниці та наголосила школярам на важливості володіти основними знаннями з різних галузей права та формами їх реалізації в різних сферах життєдіяльності з метою повноцінного та різнобічного розвитку учнівської молоді. По завершенню конференції зацікавлені старшокласники отримали вичерпну інформацію про Юридичний інститут НАУ та були запрошені на заплановані в Інституті у II семестрі 2014-2015 н.р. профорієнтаційні заходи.