У період з 10 по 15 грудня 2014 року доцентом кафедри цивільного права і процесу Юридичного інституту Христиною Кметик проведено лекції у середній загальноосвітній школі №62 м. Києва на тему «Наслідки протиправної діяльності – зроби правильний вибір», спеціалізованій школі №314 м. Києва на тему «Захист прав дитини», Київській інженерній гімназії на тему «Цивільні права малолітніх і неповнолітніх».
У ході занять старшокласники були ознайомлені з поняттям та видами протиправної поведінки як виду правової поведінки та її наслідками; окремими положеннями Конституції України, Декларації прав дитини та Конвенції про права дитини в частині прав, свобод та обов’язків громадян та прав дітей в Україні; з питаннями, що пов’язані з цивільними правами малолітніх і неповнолітніх, а також їх цивільно-правовою відповідальністю. Після проведеної лекції школярам у кожній з шкіл була надана інформація про правила вступу та особливості навчання в Юридичному інституті Національного авіаційного університету.