10 грудня 2014 року в Юридичному інституті відбувся методичний семінар для наставників та командирів груп «Виховання свідомого ставлення до правил дорожнього руху – важливий напрямок виховної роботи».
У роботі семінару взяли участь директор Юридичного інституту Ірина Сопілко, начальник відділу гуманітарного розвитку та соціальних комунікацій НАУ Олена Калініченко, заступник директора по роботі зі студентами Ніна Троцюк, старший наставник Олена Макеєва, наставники та командири груп. Під час проведення заходу обговорювалися питання формування професійної культури і взаємоповаги при вивченні та дотриманні правил дорожнього руху, адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху, аналізувалися фактори, що детермінують дитячий дорожньо-транспортний травматизм та ін. Наприкінці методичного семінару його учасниками зроблено висновок, що проблема безпеки дорожнього руху на сьогодні стає все гострішою, все більше розвивається її комплексність у проявах в юридичній сфері, практичній сфері та у сфері наукових досліджень у цьому напрямку. Без розвитку науки вирішити якісно вказану проблему неможливо. Тільки тоді, коли всебічно розвивається природа «безпечного руху» та природа формування аварійності, можна починати розмову про необоротні зміни на краще в рішенні зазначеної проблеми.