6 грудня 2014 року студенти Юридичного інституту взяли активну участь у роботі круглого столу на тему «Самоврядування – від студентського до місцевого управління в умовах інтеграційних перетворень», який проходив у Київському університеті права НАН України.
Захід присвячено Дню місцевого самоврядування, що відзначається в Україні відповідно до Указу Президента України від 25 листопада 2000 року № 1250/2000 щорічно 7 грудня. Наукове товариство студентів зі студентським парламентом Київського університету права традиційно зібрали небайдужих до проблем самоврядування студентів різних ВНЗ України. У рамках роботи круглого столу учасники розглянули: Угоду про Асоціацію України з Європейським Союзом: переосмислення застарілих підходів у вирішенні проблем самоврядування в Україні; новий Закон України «Про вищу освіту» в контексті діяльності студентського самоврядування і наукового товариства студентів; взаємодію органів студентського самоврядування з адміністрацією ВНЗ, органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади; самоврядування студентів як важливий інститут муніципального управління тощо. Активна участь студентів Юридичного інституту у круглих столах, науково-методичних семінарах, які проводяться в інших навчальних закладах сприяє активізації студентства та вкотре доводить, що майбутнє держави в руках молодого покоління.