Одним із компонентів якісної освіти є відбір талановитої та здібної молоді для подальшого навчання у вищому навчальному закладі. З цією метою та задля популяризації університету, Юридичний інститут НАУ постійно розширює коло своєї співпраці із загальноосвітніми школами, гімназіями, ліцеями у регіонах України.
Так, 4 грудня 2014 року доцент кафедри теорії та історії держави і права Вікторія Череватюк зустрілась із школярами Тернопільської ЗОШ №4 та Тернопільської ЗОШ №24 та провела із старшокласниками тематичну бесіду «Вчимося захищати свої права». Ключові питання, навколо яких велася дискусія – це взаємозалежність якісної освіти та рівня підготовки школярів, а також важливість професійного спрямування старшокласників. В процесі спілкування та обміну думками були обговорені перспективи співпраці із школами, зокрема проведення спільних заходів та залучення до участі в них як школярів, так і студентів. Результатом зустрічей стало підписання договорів про співробітництво між Національним авіаційним університетом та Тернопільською ЗОШ №4, а також між Національним авіаційним університетом та Тернопільською ЗОШ №24.