3 грудня 2014 року студенти групи ПР-202 разом с наставником Юлією Юринець відвідали музей популярної науки і техніки «Експериментаріум».
Музей популярної науки і техніки "Експериментаніум" – це науково-розважальний центр, створений для вивчення законів науки та явищ навколишнього світу. Науковий атракціон дав цікаву і доступну можливість безпосередньої участі студентів в експериментах, дослідах та інших пізнавальних діях. Студенти мали змогу побачити і доторкнутись до 250 експонатів музею, а це 250 експериментів. 4 грудня 2014 року студенти академічної групи ПР-102 спільно з наставником Юрієм Пивоваром відвідали Київський драматичний театр «Браво», де переглянули комедійну виставу «Токующие мотыльки». Авторську роботу Марка Камолетті вдало відтворив для театральної сцени режисер-постановник Потапенко Ю., який блискуче зіграв одну з ролей – героя Бернара. Головна ідея вистави – навчити цінувати світ сім’ї, який важко збудувати сьогодні, і так легко можна зламати, нехтуючи рідними та близькими. Дозвілля студентів є одним з пріоритетних напрямків діяльності Юридичного інституту Національного авіаційного університету, оскільки воно займає помітне місце у комплексі виховної роботи зі студентською молоддю.