28 листопада 2014 року в рамках профорієнтаційної роботи Юридичного інституту студенти разом із доцентом кафедри господарського права і процесу Володимиром Малишко відвідали загальноосвітню середню школу №12 м. Києва, середню загальноосвітню школу №60 комплексного розвитку дітей «Росток» м. Києва, загальноосвітню середню школу I-III ступенів №37 м. Києва, де провели лекції «Юридична освіта як передумова набуття статусу професійного юриста».
У проведеному заході від Юридичного інституту взяли участь студенти групи ПР-403 Роман Бондаренко, Анастасія Прийма та Юлія Чумак. Лекція студентів була присвячена важливим питанням таких юридичних професій як нотаріус, суддя, прокурор, адвокат, юрисконсульт та необхідності у підготовці справжніх професіоналів в юридичній сфері, яку здійснює Юридичний інститут НАУ. Проведений захід сприяє налагодженню співпраці між Юридичним інститутом НАУ та середніми навчальними закладами у сфері науково-дослідної, навчально-методичної та соціально-культурної діяльності.