25.11.2014 р. професором кафедри господарського права і процесу Юридичного інституту Валентиною Козирєвою та студентами Наталією Лапою, Іриною Драгунською було проведено профорієнтаційні заходи на тему «Юридична освіта як основа правової системи України» в середній загальноосвітній школі №40 з поглибленим вивченням німецької мови м. Києва.
Під час зустрічі було відмічено, що на сьогодні кардинально оновлений зміст системи вищої освіти. Такі інститути, як держава, ВНЗ та студент, не існуватимуть окремо один від одного. Система вищої юридичної освіти взаємодіє з політичними, економічними, культурними та соціальними системами. В цих умовах вона не є пасивною, а є формуючою інституцією цивілізованої держави. Наприкінці заходу професором було зазначено, що навчання має більше орієнтуватися на ринок праці, а тому у процесі навчання в Юридичному інституті формуються як професійні, так і соціальні навички студента. Чинна освітня програма в Інституті оптимально поєднується з практичними заняттями з ораторської майстерності, підготовки процесуальних документів, навчання правилам професійної етики та правової культури. Визначну роль у формуванні якісної системи вищої юридичної освіти відіграє високий потенціал науково-педагогічних кадрів.