25 листопада 2014 року кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри цивільного права і процесу Юридичного інституту Вікторією Тімашовою проведено лекцію-дискусію на тему «Право як соціально-правовий регулятор» для учнів 11-х класів середньої загальноосвітньої школи № 161 та середньої загальноосвітньої школи № 54 Солом’янського району м. Києва.
Мета проведення профорієнтаційних заходів – проінформувати старшокласників про цивілізаційну важливість права у будь-якій сфері суспільного життя. Серед усіх соціальних регуляторів право є одним з найголовніших, тому що воно впливає на досить значну частину відносин, в яких безпосередньо зацікавлені держава і суспільство, а також тому, що реалізація права забезпечується переважно засобами і можливостями держави, її гілок влади. Право також відіграє особливу роль в системі соціальної регуляції. Саме воно, з рядом його унікальних властивостей, таких, як загальність, можливість суворої визначеності за змістом і високого ступеню забезпеченості, максимально відповідає потребам суспільства за наявності об’єктивних нормативних засад, покликаних забезпечити належний рівень організованості й упорядкування суспільних відносин. Наприкінці зустрічей Вікторія Тімашова розповіла старшокласникам про діяльність Юридичного інституту та наголосила на важливості професії юриста, оскільки головна місія даних людей полягає в служінні людям, суспільству, щоб забезпечити в державі організованість, дисципліну і такий правопорядок, який базується на засадах справедливості, гуманізму і правди.