21 листопада 2014 року старшим викладачем кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Оленою Макеєвою та студентами групи ПР-401 в загальноосвітній школі № 36 імені С. П. Корольова м. Києва було проведено бесіду з правового виховання на тему: «Інформаційно-правова культура сучасної молоді».
У сучасний період формування інформаційного суспільства дуже важливим є проведення просвітницької роботи серед учнівської молоді. Майбутні юристи взяли на себе цю почесну місію та розповіли старшокласникам про актуальні проблеми формування інформаційно-правової культури особистості. У ході проведення бесіди Юлія Козацька розкрила поняття правової інформації, види та способи її упорядкування, а Наталія Лапа у своєму виступі проаналізувала сутність та структуру інформаційно-правової культури особи. Євген Лішневський акцентував свою увагу на актуальності правової культури суспільства, зосередивши розповідь на шляхах та методах формування правосвідомості та правової культури особистості. На завершення зустрічі учні переглянули відеоролик про Юридичний інститут, а Олена Макеєва розповіла про навчання в ЮІ НАУ та особливості юридичної професії. Такі заходи з профорієнтаційної роботи та правового виховання формують інформаційно-правову культуру сучасної молоді, виховують почуття відповідальності за майбутнє української держави.