21 листопада 2014 р. студенти групи ПР-103 Юридичного інституту Андрій Вишновецький та Ілля Кокоша в середній загальноосвітній школі № 128 м. Києва для учнів початкових класів провели лекцію на тему «Права дитини в Україні». Дана зустріч відбулася на виконання Плану заходів щодо відзначення Всеукраїнського тижня права (9-14 грудня).
В умовах становлення України як правової держави значне місце посідає обізнаність людини у своїх правах та обов’язках. Тому, з метою розширення знань дітей про їхні права, формування у них позиції особистості, навичок життя у спільноті, вміння коригувати свою поведінку, змінювати її у правильному напрямку проведено дану лекцію. Важливим під час зустрічі було роз’яснення школярам їхніх обов’язків у всіх сферах життя: в школі, вдома, у відносинах між учнями класу, толерантних стосунках між хлопчиками і дівчатками; виховання поваги до вчителів, однолітків та людей похилого віку. Для кращого розуміння своїх прав учням продемонстровано відеоролики, в яких відтворені основні положення Конвенції про права дитини. Наприкінці заходу студенти зазначили, що наявність необхідних знань про права та обов’язки є підґрунтям належного захисту прав дитини, що сприятиме повноцінному розвитку маленьких громадян, які зростатимуть достойними людьми на гордість України.