19 листопада 2014 року в Юридичному інституті відбувся студентський проект «День дорослого життя в ЮІ». Мета даного заходу - висвітлити звичайне студентське життя в університеті на прикладі одного дня, що сприятиме формуванню в учнів уявлення про навчання у вищому навчальному закладі та вибір майбутньої професії.
Учасниками проекту стало 50 старшокласників середніх загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва: cередньої загальноосвітньої школи № 12, cередньої загальноосвітньої школи №258, cередньої загальноосвітньої школи №230, cередньої загальноосвітньої школи №46, cередньої загальноосвітньої школи №222, спеціалізованої школи №234 з поглибленим вивченням економіки і права. Студенти та викладачі інституту провели учням екскурсію та ознайомили їх з Національним авіаційним університетом і Юридичним інститутом. Також старшокласники відвідали заняття згідно складеного для них розкладу: лекцію з навчальної дисципліни «Конституційне право» на тему «Права, свободи та обов’язки громадянина» (Юринець Ю.Л.), судові дебати з «Цивільного процесу» (Білоусов В.М.), практичне заняття з навчальної дисципліни «Криміналістика» (Грекова Л.Ю.). Завершенням заходу стало відвідування старшокласниками Ангарного комплексу Національного авіаційного університету.