17 листопада 2014 року з нагоди святкування Міжнародного Дня студента в актовій залі відбувся традиційний конкурс «Дебют першокурсника - 2014», який організувала студентська рада Юридичного інституту.
Свої таланти перед глядачами продемонстрували шість команд, які показали високий рівень підготовки, креативність ідей, стильні образи і, що важливо, впевненість на сцені. Першокурсники за 20–25 хвилин проявили свої таланти у таких категоріях: візитка, спів, танець, КВН або театральна постановка. Усі ці окремі номери команди об’єднували в один виступ, тематика та жанр яких кардинально відрізнялися. Творчі номери студентів оцінювали члени журі: Ірина Сопілко - директор Юридичного інституту; Марія Рощук - голова профбюро ЮІ; Паша Остріков - співзасновник відеостудії "Это Самое Production", випускник ЮІ 2013 р.; Женя Голованчук – співзасновник відеостудії "Это Самое Production", член команди «Студвесни» ЮІ 2011-2013 р.р.; Аліна Гордієнко – член команди КВН «Разные», учасниця «Comedy Баттл» на телеканалі ТНТ; Мартін Приходько – член команди КВН «Трамвай №8». Після останнього виступу команди, члени журі мали лише кілька хвилин, щоб визначитися з переможцями. За результатами підрахунку голосів, 1 місце зайняла група ПР-106, 2 місце - група ПР-102, 3 місце - група ПР-104. Дирекція інституту та профспілковий комітет НАУ нагородили переможців дипломами та солодкими подарунками. Всім учасникам побажали подальших перемог, а присутні в залі глядачі і вболівальники подякували оплесками за прекрасно проведений час. Вітаємо переможців!