14 листопада 2014 року відбулась зустріч старшого викладача кафедри теорії та історії держави і права Ірини Тимкович зі старшокласниками середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №180 міста Києва.
Захід пройшов з метою визначення ролі та значення права як важливого засобу регулювання суспільних відносин. У бесіді зі школярами акцентувалась увага на унікальності права, яка полягає в здійсненні ним цілеспрямованого впливу на поведінку осіб і на суспільні відносини з метою їх впорядкування за допомогою системи спеціальних юридичних засобів. Учасники зустрічі вказали на необхідність розгляду права як культурного явища, котре формує правосвідомість та правову культуру громадян, а також права як інструмента вирішення практично значущих завдань суспільства, реалізатора інформаційного, ціннісно-орієнтаційного і виховного впливу. Завершенням бесіди стало інформування старшокласників про переваги навчання за напрямом «Правознавство» в Юридичному інституті НАУ та запрошення до участі в профорієнтаційних заходах інституту, запланованих найближчим часом для абітурієнтів.