26 жовтня 2014 року студенти Юридичного інституту під керівництвом асистента кафедри кримінального права і процесу Світлани Циганій прийняли участь у Позачергових виборах народних депутатів України в якості офіційних спостерігачів.
Молоді правники отримали можливість поспостерігати за законністю проведення виборчого процесу на дільничних виборчих комісіях міста Києва та застосувати на практиці свої знання з виборчого, адміністративного та кримінального законодавства. Можна з впевненістю сказати, що студенти Юридичного інституту справилися із головним завданням майбутніх охоронців закону та забезпечили законність та неупередженість проведення виборів в нашій державі.