24 та 29 жовтня 2014 року в Юридичному інституті відбулися зустрічі студентів першого курсу із психологом відділу гуманітарного розвитку Національного авіаційного університету Галиною Леньо. Мета - виявлення проблем адаптації першокурсників до умов студентського буття.
На початку заходу психолог обговорила із першокурсниками актуальні проблеми їх адаптації на шляху пристосування до вимог навчання у ВНЗ, а також провела анкетування для визначення рівня адаптованості і розкриття психологічних особливостей кожного студента. За результатами тестів Галина Леньо відзначила належний рівень включення молодих людей у професійне середовище, що, в свою чергу, означає здатність відповідати вимогам і нормам навчального закладу, а також здатність розвиватися в новому для себе руслі, без протиріч реалізовуючи свої здібності та потреби. Проведена зустріч має важливе значення для формування об’єктивного ставлення сучасної молоді до навчання та розуміння значення майбутньої діяльності, адже досить часто ці обставини впливають на подальший хід професійного життя людини.