Красиві дівчата, відомі співаки і танцюристи, депутати та звичайні студенти зібралися 23 березня у нічному клубі «Forsage» на одній із найграндіозніших подій весняного життя Національного авіаційного університету, конкурсі «Міс НАУ 2011».
Вихід красунь у формі стюардес, візитка, творчий конкурс, дефіле в купальниках, конкурс образів та фінальний вихід дівчат у вечірніх сукнях справило на присутніх неабияке враження. Між конкурсами глядачів розважали танцювальний балет, гра на саксофоні, пісні та румба. Феєричність шоу була вражаюча. На заході був присутній і перший проректор НАУ, народний депутат України М.Г. Луцький, який став почесним членом журі. У конкурсі приймали участь дівчата Юридичного інституту.
Отож, найкрасивіші дівчата Національного авіаційного університету – студентки Юридичного інституту: Перша віце-міс – Халмурадова Айна Міс НАУ стала Коцюруба Ірина