Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з умов відчуття життєвої повноцінності. Так, 23 жовтня 2014 року старшим викладачем кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Тетяною Болотною із старшокласниками СЗШ №27 м. Києва було проведено бесіду «Людина для професії чи професія для людини?».
Мета заходу - привернути увагу підлітків до питання свідомого вибору професії, звернути увагу на фактори, що обумовлюють вибір людиною тієї або іншої спеціальності, поговорити про помилки, які допускаються при обранні професії, наголосити на важливості прийняття правильного вибору фаху для подальшого щасливого життя. Наприкінці зустрічі, керівництвом СЗШ №27 м. Києва було відмічено, що такі заходи допомагають визначитися з майбутньою професією - найголовнішим чинником того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.