12 квітня 2011 року в Юридичному інституті Національного авіаційного університету спільно з Координаційною радою молодих юристів України, яку представляла випускниця Юридичного інституту 2007 року Комбікова Анна, відбулась лекція американського юриста пана Кеннета Чендлера на тему «Роль та можливості неурядових організацій у розбудові громадянського суспільства та захисті прав людини на прикладі США».
Пан Чендлер представляє в Україні неурядову, позапартійну організацію «Комітет юристів із захисту громадянських прав» (Вашингтон, Округ Колумбія), котра підтримує зв’язки з Конгресом США, відслідковує стан законодавства у галузі прав людини, здійснює підготовку і подання пропозицій щодо вдосконалення відповідного законодавства, проводить професійне спілкування із конгресменами, а також підготовку офіційних звернень. Правозахисна робота Пана Чендлера стосується широкого кола питань – від освіти та працевлаштування до ініціатив щодо розвитку громад, виборчих прав громадян тощо. Під час заходу розглядалися особливості роботи американських неурядових організацій, які займаються захистом прав людини. Студенти, викладачі та запрошені гості ознайомилися з основними положеннями правового регулювання діяльності неурядових організацій у США, методами їх роботи. Також Пан Чендлер дав характеристику впливу неурядових організацій у США на стан захисту прав людини в країні та їх участі у судових процесах. Завершенням заходу стало спільне обговорення питань джерел фінансування неурядових організацій та їх ролі у захисті прав неповнолітніх в США.