17 жовтня 2014 року кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри цивільного права і процесу Юридичного інституту Ольгою Лопушанською проведено лекцію на тему «Конституційні права людини і громадянина» у навчально-виховному комплексі «ЕкоНад» №30 м. Києва.
Метою проведення даного заходу було ознайомлення студентів із конституційними правами, свободами та обов’язками особи. Ольга Лопушанська приділила значну увагу питанню захисту прав людини і громадянина та ознайомила студентів із практикою Європейського суду з прав людини, а також порядком звернення до нього за захистом порушених прав. У рамках зустрічі зі школярами Ольга Лопушанська розповіла про Юридичний інститут Національного авіаційного університету та про почесність і важливість професії юриста для захисту прав людини і громадянина.