14 жовтня 2014 р. асистент кафедри теорії та історії держави і права Людмила Шапенко разом зі студентами Юридичного інституту Дар’єю Бондаренко, Луїзою Вєлікян, Валентиною Дмитришиною, Валерією Бабіч, Вікторією Говгаленко та Євгеном Калініченко в середній загальноосвітній школі № 229 м. Києва провели вікторину на тему «Знаєш права – знай і обов’язки!».
Даний захід відбувся у ігровій формі з метою закріплення знань щодо правового статусу кожної дитини, який включає в себе певні права та обов’язки. Їх використання і дотримання сприяє всебічному розвитку маленької людини як особистості, розвитку її талантів, розумових та фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей. В ході змагання учні показали свої знання з правознавства та історії, проаналізували проблеми реалізації прав дитини та висловили свої думки щодо можливих засобів їх захисту. Наприкінці найкмітливіші старшокласники були нагороджені заохочувальними призами. Проведена зустріч сприяла формуванню правової свідомості та правової культури школярів, становленню їхньої національної самобутності.