14 жовтня 2014 року старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Оксана Миронець провела соціально-психологічний тренінг зі школярами Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу.
Разом з учителем дисципліни „Охорони здоров’я” Альоною Бугаєнко для старшокласників було проведено тренінг на тему: „Здоровий спосіб життя – шлях до успішного майбутнього”. У ході заходу Оксана Миронець розкрила чотири основні чинники, які більшою чи меншою мірою визначають стан здоров’я особистості: спосіб та умови життя (50–55%), екологічна обстановка навколишнього середовища (20–25%), спадковість (15–20%) і рівень медичного обслуговування (7–15%). Учні з цікавістю взяли участь у дискусії, приводили приклади, ділилися досвідом, висловлювали негативне ставлення до алкоголізму, тютюнопаління та наркоманії серед молоді. Соціально-психологічний тренінг є ефективним для усвідомленого розвитку здоров’язберігаючої компетентності учнів і може успішно використовуватись як основний засіб сприяння формуванню здорового способу життя.