13 жовтня 2014 року доцентом кафедри повітряного та космічного права Юридичного інституту Юрієм Корнєєвим разом із студентами групи ПР-401 Марією Рощук та Марією Черкаською було проведено тематичну бесіду з учнями старших класів спеціалізованої школи №185 ім. Вернадського м. Києва на тему: «Україна - єдина країна».
Вступне слово Юрія Корнєєва було присвячене актуальним проблемам патріотизму в умовах сьогодення, місця та ролі кожної людини в формуванні Української держави. Марія Рощук зазначила важливість рівня правової культури та правової свідомості молоді та їх участі в державотворчих процесах України. Наприкінці зустрічі Черкаська Марія ознайомила школярів зі структурою Національного авіаційного університету та різноманітністю спеціальностей в ньому, розповіла про студентське самоврядування вищого навчального закладу, життя студентів поза навчальним процесом. Проведення таких заходів сприяють формуванню у школярів української громадянської ідентичності шляхом вивчення історії держави, її національних і культурних традицій, поваги до Законів України, усвідомлення морально-правових норм та загальнолюдських цінностей суспільства.