8 жовтня 2014 року в Юридичному інституті відбулися загальні збори трудового колективу, присвячені Дню юриста.
Перед співробітниками Інституту зі щорічним звітом за період 2013-2014 навчального року виступила директор Ірина Сопілко. У своїй доповіді вона розглянула усі сфери діяльності Юридичного інституту, зокрема, розширення освітніх послуг, пріоритетні наукові напрямки та міжнародне наукове співробітництво, ознайомила присутніх з досягненнями в науковій, навчально-методичній та навчально-виховній сферах тощо. Наприкінці доповіді Ірина Сопілко визначила пріоритетні напрямки діяльності Інституту на 2014-2015 навчальний рік та закликала присутніх примножувати славу нашого навчального закладу.